Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Dominyka
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 79, 80, 81  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Elze



Prisijungė: 2007 04 02
Pranešimai: 167
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 03 Pen. 13,2009 9:53 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agne, kasdien skubu perziuret Dominykos tema. Ir kiekviena diena esu vis su didesne sypsena. Sypsausi, nes jauciu, kaip Dominyka keicia jusu ir musu cia skaitanciu gyvenimus.
Viskas gyvenime iseina i gera. Gal kartais suvokimas to ateina tik po ilgu metu, bet tai tiesa... Manau, kad Dominyka sioj zemej turejo labai svarbia misija - vesti mus arciau Dievo. Ta ir daro.
Agne ir tu turi nepaprasta misija, buti angelelio mama. Ir esi mamu mama Laughing

Vis planuoju kada vaziuojant i Kauna uzsukt pas jus, bet kazkaip nedristu. Embarassed
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Audrone



Prisijungė: 2008 01 15
Pranešimai: 325
Miestas: Oak Forest, IL

PranešimasParašytas: 03 Pen. 13,2009 7:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agne!
Man taip smagu suzinoti, kad jai baznycioje patiko...Cai jau tikrai zenklas! As savo vaiku nelabai galiu cia uzlaiktyti, viskas jiems pabosta...

Gero savaitgalio! Su sypsenom ir geru oru!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Audrone



Prisijungė: 2008 01 15
Pranešimai: 325
Miestas: Oak Forest, IL

PranešimasParašytas: 03 Št. 14,2009 4:05 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas! Nezinau, ar saulute sypsosi, bet tikiuosi Agne Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Silmana



Prisijungė: 2007 11 07
Pranešimai: 288
Miestas: Šiauliai

PranešimasParašytas: 03 Pir. 16,2009 7:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela, Agne, ir aš siunčiu daug spindulėlių, tegul tik jie prašvinta Jūsų širdyje ir būna ten ilgai, teikdami meilę, palaikymą, ir geras emocijas Wink Ir tegul kasdien tų spinduliukų daugėja Smile

Turiu labai gražią atvirutę, o kitoje pusėje užrašytus žodžius, galbūt jau girdėtus, bet pacituosiu:

"Mirė žmogus. Danguje Dievas pasisodina šalia ir rodo žmogui jo gyvenimo kelią: "Matai, visada buvau su tavim". Ir tikrai: kelyje žmogus mato dvejus pėdsakus. Tačiau vienoje vietoje lieka viena pora pėdų. Žmogus priekaištauja: "Tai buvo sunkiausia gyvenimo metai, pilni nevilties, baimės, kančios, beprasmybės.., nes Tu mane palikai." Dievas sako: "Tai ne tavo pėdos. Kai tau buvo nepakeliamai sunku, aš paėmiau tave ant rankų ir nešiau, tik tu nesiglaudei šalia manęs, o blaškeisi ir stengeisi ištrūkti. Būtum glaudęsis- būtum atradęs ir paguodą, ir ramybę, ir savo kančių prasmę."


Man be galo šie žodžiai įsiminė. Ar gi tai ne tiesa? Juk Dievas dažnai mums padeda išlikti tvirtiems sunkiose situacijose, tik reikia leisti jam padėti, ir Jis suteiks tvirtybės, ramybės. Visados kartu, apkabinu.
_________________
Nesi atsitiktinis šiame pasaulyje, bet Dievo norėtas ir Jo besąlygiškai mylimas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 03 Kv. 19,2009 9:26 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elze rašo:
Agne, kasdien skubu perziuret Dominykos tema. Ir kiekviena diena esu vis su didesne sypsena. Sypsausi, nes jauciu, kaip Dominyka keicia jusu ir musu cia skaitanciu gyvenimus.
Viskas gyvenime iseina i gera. Gal kartais suvokimas to ateina tik po ilgu metu, bet tai tiesa... Manau, kad Dominyka sioj zemej turejo labai svarbia misija - vesti mus arciau Dievo. Ta ir daro.
Agne ir tu turi nepaprasta misija, buti angelelio mama. Ir esi mamu mama Laughing

Vis planuoju kada vaziuojant i Kauna uzsukt pas jus, bet kazkaip nedristu. Embarassed


Ačiū...

Ir kogi čia nedrįsti Wink aš labai parasta Smile drąsiau Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 03 Kv. 19,2009 9:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Audrone Smile šypsausi aš, nors pas mus čia balta balta kiek prisnigo Smile o taip norėtųsi jau pavasario... gėlytes sodinčiau... ar gavote mano laiškuti su nuotraukom?


Silmana, labai teisingi žodžiai... išties...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sneeze



Prisijungė: 2009 02 22
Pranešimai: 20
Miestas: Biržai

PranešimasParašytas: 03 Kv. 19,2009 11:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Su pavasariu nors dar balta , linkiu kuo daugiau saules spinduleliu jusu sirdeleje :*** Wink Kuo didziausi linkejimai Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
diva



Prisijungė: 2008 07 21
Pranešimai: 23
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 03 Pir. 23,2009 3:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Agne,
ačiū, kad vis papasakoji, apie tai kaip ir kuo gyveni. Kartais atrodo, kad tu daug labiau padedi ir augini mus, nei mes pagelbstim tau. Ačiū už galimybę augti kartu. Ačiū Dominykai, tikrai mamyčių globėjai Very Happy
_________________
Meilė niekada nesibaigia...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 03 Antr. 24,2009 9:34 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

diva rašo:
Labas Agne,
ačiū, kad vis papasakoji, apie tai kaip ir kuo gyveni. Kartais atrodo, kad tu daug labiau padedi ir augini mus, nei mes pagelbstim tau. Ačiū už galimybę augti kartu. Ačiū Dominykai, tikrai mamyčių globėjai Very Happy


Mieloji,

ačiū tau už širdį glostančius ir stiprinančius žodžius...

Pamenu, kaip vakarais jau sėdėdama savo lovoje ir pasiruošusi miegoti, Dominyka persižegnodavo sakydama: "Vardan Dievo Dievo..." prisiminimai pamažu sugrįžta...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
SauleLietuje



Prisijungė: 2008 07 23
Pranešimai: 19

PranešimasParašytas: 03 Antr. 24,2009 1:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

„Yra legenda apie paukštį, kuris gieda vieną vienintelį kartą gyvenime, bet daug gražiau nei kas kitas šioje žemėje. Palikęs lizdą, jis leidžiasi ieškoti erškėčių krūmo ir neturi ramybės tol, kol suranda. Tada pragysta tarp dygių šakų ir, spausdamasis krūtine prie ilgiausio, aštriausio spyglio, persiveria širdį. Mirties valandą, užmiršęs viską, jis gieda taip, kad jam neprilygsta nei vieversys, nei lakštingala. Nepaprasta jo giesmė, vienintelė gyvenime, ir už ją atiduodama gyvybė. Tačiau visas pasaulis klausosi nuščiuvęs, ir Dievas šypsos danguje. Nes tai, kas geriausia, atitenka per didžiausias kančias..."

Nuostabus zodziai
_________________
Ausra pasiekiama tik nakties keliu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Audrone



Prisijungė: 2008 01 15
Pranešimai: 325
Miestas: Oak Forest, IL

PranešimasParašytas: 03 Tr. 25,2009 4:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tik norejau pasakyti 'labas'. Visa laika uzbegu paziureti, paskaitau, ir vel begu tekina... Nuotraukas gavome, isidejome i puslapiuka. Ruosiames dalyvauti pavasarineje mugeje, kepam saldumynus, prekiausim, kad vel galetume ka nors nudziuginti...
Savaitgali buvome J.Miliauskaites koncerte - taip smagu senas grazais dainas dainuoti kartu...o sekmadieni klausiausi Seiliaus ir Zmalaites operu ariju...tad buvau pabegusi nuo rupesciu, o dabar vel patekau i ju glebi... Tikiuosi, kad pas jus jau pavasaris, nes pas msu saules daug, silumos nelabai -bet nors nuotaika saulele pakelia...Linkejimai is uz Atlanto!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 03 Antr. 31,2009 2:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SauleLietuje rašo:
„Yra legenda apie paukštį, kuris gieda vieną vienintelį kartą gyvenime, bet daug gražiau nei kas kitas šioje žemėje. Palikęs lizdą, jis leidžiasi ieškoti erškėčių krūmo ir neturi ramybės tol, kol suranda. Tada pragysta tarp dygių šakų ir, spausdamasis krūtine prie ilgiausio, aštriausio spyglio, persiveria širdį. Mirties valandą, užmiršęs viską, jis gieda taip, kad jam neprilygsta nei vieversys, nei lakštingala. Nepaprasta jo giesmė, vienintelė gyvenime, ir už ją atiduodama gyvybė. Tačiau visas pasaulis klausosi nuščiuvęs, ir Dievas šypsos danguje. Nes tai, kas geriausia, atitenka per didžiausias kančias..."

Nuostabus zodziai


Žiaurūs žodžiai... Sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 03 Antr. 31,2009 3:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pradėjau rašyti Dominykos istoriją... tiesa dar tik keli sakiniai, nes noriu parinkti pačius tinkamiausius žodžius, kiekvienas sakinys, kad būtų prasmingas, kokia buvo kiekviena diena praleista su ja... ir ieškau laiko vienatvei, mąsliai, bet ne liūdnai nuotaikai...

Šiandien radau Dominykos nuotrauką telefone, kai gulėjom Kauno klinikose liepos mėn.... mano vaikelis, tokia išpūstais žandukais nuo deksametazono... siaubas, ką vaistai gali padaryti... sunku atpažinti... o gerklę atrodo kas peiliu pjautų... imu save raminti, juk ji dabar gali žaisti Rojau sode...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
SauleLietuje



Prisijungė: 2008 07 23
Pranešimai: 19

PranešimasParašytas: 03 Antr. 31,2009 10:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sagne rašo:
SauleLietuje rašo:
„Yra legenda apie paukštį, kuris gieda vieną vienintelį kartą gyvenime, bet daug gražiau nei kas kitas šioje žemėje. Palikęs lizdą, jis leidžiasi ieškoti erškėčių krūmo ir neturi ramybės tol, kol suranda. Tada pragysta tarp dygių šakų ir, spausdamasis krūtine prie ilgiausio, aštriausio spyglio, persiveria širdį. Mirties valandą, užmiršęs viską, jis gieda taip, kad jam neprilygsta nei vieversys, nei lakštingala. Nepaprasta jo giesmė, vienintelė gyvenime, ir už ją atiduodama gyvybė. Tačiau visas pasaulis klausosi nuščiuvęs, ir Dievas šypsos danguje. Nes tai, kas geriausia, atitenka per didžiausias kančias..."

Nuostabus zodziai


Žiaurūs žodžiai... Sad

Atleiskit, Sagne.. matyt, ne visi mes daug ka matom ir girdim.atleiskit..
_________________
Ausra pasiekiama tik nakties keliu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 04 Tr. 01,2009 8:46 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SauleLietuje,

nereika atsiprašinėti, ne to aš siekiu... aš neskaičiau šios knygos, tiesiog sakau, kad man tie žodžiai skamba žiauriai po mano patirties ir šiuo metu, jums jie sako visai ką kitą... tai tiek...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 79, 80, 81  Toliau
Puslapis 3581

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005