Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Mažo vaikelio istorija
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pokalbiai, mintys, jausmai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
mama Rita



Prisijungė: 2006 09 14
Pranešimai: 271
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 08 Antr. 10,2010 1:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

neringuskinas rašo:
laba, as cia anujoke, tikiuosi priimsite....tiesiog ieskau darugu, kurie mane suprastu Sad auginu mergyte pypyte, sergancia...mum ne vezys ar kazkas panasaus, mus kita rimta, nepagydoma liga...gydytoju prognozes liudnos....tokia pat info teikia ir internetas...as noriu paklaust, is kur mamaos semiates jegu, gyvent toliau, neparodyt vaikui kaip jum sunku? Sad



Labas,
pirmiausia apkabinu stipriai stipriai... žodžių kartais visai nė nereikia... užtenka draugiško pabuvimo kartu... palaikymo už rankos , nors ir mintyse...
iš kur imti jėgų? iš ten pat, mažute, iš ten pat... iš kur semies meilės savo pupytei... Mano angelas sirgo irgi ne onkologine liga... Tiesiog buvau išmokusi kiekvieną dieną priimt kaip Kalėdinę dovaną - nes tai buvo dar viena, ir dar viena diena su mano berniuku... Kai pasidarydavo nepakeliamai sunku ir atrodė, kad palūšiu, lysdavau į Rugutės forumą - čia tiek meilės ir supratimo... Mokiaus iš šitų mamų stiprybės...Kai mano berniukas išėjo, irgi sėdėdavau čia... Po to atsirado savipagalbos grupė...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
neringuskinas



Prisijungė: 2010 08 10
Pranešimai: 3
Miestas: Moletai

PranešimasParašytas: 08 Antr. 10,2010 1:59 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kas buvo jusu leliui?jei nepaslaptis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mama Rita



Prisijungė: 2006 09 14
Pranešimai: 271
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 08 Tr. 11,2010 7:18 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

neringuskinas rašo:
o kas buvo jusu leliui?jei nepaslaptis


Mano lelius buvo jau visas kavalierius Smile , ligą diagnoravo 14 metų, o angeliuku patapo tuoj po 15-o gimtadienio... sirgo kriptogenine kepenų ciroze...
va žvilgtelėjau į kalendorių: lygiai po 2 savaičių mano angelo Justo 19-as gimtadienis...
o kiek metukų jūsų leliukui Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
neringuskinas



Prisijungė: 2010 08 10
Pranešimai: 3
Miestas: Moletai

PranešimasParašytas: 08 Tr. 11,2010 7:40 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano ponei 08.31 bus metukai...mum pirmine palutine hipertenzija...kolkas jauciames gerai, nieks net nepastebi kad sergam, tik vaistu daug geraim...turiu kaimynus, jie sunu 15m irgi palaidojo pries 6m....ziaurus tas gyvenimas..o kai sirgo jusu vyrutis, ar bandet kokia netradicine medician, salia tradicines?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mama Rita



Prisijungė: 2006 09 14
Pranešimai: 271
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 08 Tr. 11,2010 9:07 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

neringuskinas rašo:
...o kai sirgo jusu vyrutis, ar bandet kokia netradicine medician, salia tradicines?


Ne, nebandžiau... tik pas bioenergetiką buvom...
Ligą diagnozavo jau smarkiai pažengusią, tiesiog bijojau su žolelėm ką nors pajudint ir dar pablogint... vienas profesorius pasakė: medicina čia bejėgė, viskas Dievo rankose, vienintelis šansas - transplantacija... Deja, čia Lietuva, čia lietūs lyja ir čia nepopuliari donorystė..., o lenkai sutiko tik atlikt pačią procedūrą, jei bus donoras ... štai taip ir gyvenom beveik metus - kas dien tikėdami, kad įvyks stebūklas, kad atsiras donoras...

Apie netradicinę mediciną manau taip: jei tikit, kad padės, galit bandyt, bet jei abejojat - kaži ar verta pradėti... kai pati susidūriau su onkologine liga, po visų medicininių procedūrų, išbandžiaus daug ką: lankiaus pas bioanalitiką, pas kunigą-egzorcistą, pas fitoterapeutą, geriu žolių nuovirus, lankau jogą, domiuos psichologija... supratau: liga ne bausmė už kažką, tai tik mano kūno signalas, kad esu optimistė tik išorėje... stengiuosi pažinti savo vidų, keičiu savo mintis ir gyvenu... nes gyvenimas SUPER dalykas... Very Happy

... kai taps suknu - visad užsukit į svečius pas Rugučiuku... pasinerkit į vandenyną meilės, vilties, supratimo ir palaikymo...
apkabinu...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pokalbiai, mintys, jausmai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Puslapis 1111

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005