Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Paulius
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Antr. 01,2007 7:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:
Linai, kaip vaikai laikosi? Very Happy


Linutė truputį karščiavo, ruošiasi operacijai, kuri bus šeštadienį. Kai Linutei ir jos mamai parodžiau Pauliaus nuotrauką, jos sakė, kad jis nepanašus į ligonį Smile Straksi, važinėja. Daviau savo „žaisliuku“ (t.y. fotoaparatu) pažaisti, tai viską fotografavo Smile Tiesa, jis kitoje palatoje -- 202, jei neklystu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tautvilė



Prisijungė: 2007 04 04
Pranešimai: 472
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Antr. 01,2007 7:50 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėjau šį savaitgalį nuvažiuoti pas Paulių, bet taip užpuolė visokios bėdos, kad nieko neišėjo Sad Tai labai tikiuosi ketvirtadienį arba penktadienį spėti kaip nors.. O ten lankymo valandos jei neklystu iki 19 valandos?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Antr. 01,2007 7:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:
Tai labai tikiuosi ketvirtadienį arba penktadienį spėti kaip nors.. O ten lankymo valandos jei neklystu iki 19 valandos?


Aha, bet galima ir vėliau išeit Smile Aš irgi ketinu kokį penktadienį vėl nulėkti Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Antr. 01,2007 8:43 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linas_V rašo:
Tiesa, jis kitoje palatoje -- 202, jei neklystu.


Atsiprašau, Linai, labai labai atsiprašau Embarassed, pamiršau pasakyti, kad Paulių perkėlė į kitą palatą. O aš Paulių bariau, kad netrukus priimsime į pusė grūdo klubą. Šelmis teisinosi: "Valgau, tikrai valgau". Jooo, dar prisimenu, kaip jis atrodė, tik tik prasidėjus gydymui.

Tautvile, manau, kad svarbiausia į chirurgijos centrą įeiti iki 19 val. O išeiti... tyliai tyliai... galima ir per priėmimo skyrių. Kartais durys būna užrakintos, bet kairėje pusėje yra mygtukas. Spust ir durys atsidaro. Very Happy
Manau, kad ortopedijos skyriaus slaugytojos iki 20 val. neišvarys iš palatos. O jei pasakys, kad lankymo valandos baigėsi - išeisite. Very Happy
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Antr. 01,2007 9:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:
O aš Paulių bariau, kad netrukus priimsime į pusė grūdo klubą. Šelmis teisinosi: "Valgau, tikrai valgau". Jooo, dar prisimenu, kaip jis atrodė, tik tik prasidėjus gydymui.


Aha... Kai aš būnu, tai vis Pauliui vakarienė būna. Tai vis liepiu jam viską suvalgyti ir šiaip daugiau valgyti...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aida



Prisijungė: 2005 10 27
Pranešimai: 774
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Antr. 01,2007 9:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano sirdis nesiliauja dziaugtis, zavetis skaitant apie Jusu gerus darbus.....Ir taip gera, kad tai darote be jokio atlygio ar savanaudisku tikslu. Nors cia, " Ruguteje" jau iprasta, kad geris, meile liejasi per krastus, taciau as vis dar be galo zaviuosi tokiais zmogiukais. Is visos sirdies linkiu, kad Jusu dalinamas gerumas ir sypsenos vaikams, sugriztu Jums simteriopai...

ACIU JUMS
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Tautvilė



Prisijungė: 2007 04 04
Pranešimai: 472
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Kv. 03,2007 7:52 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:
Linas_V rašo:
Tiesa, jis kitoje palatoje -- 202, jei neklystu.


Atsiprašau, Linai, labai labai atsiprašau Embarassed, pamiršau pasakyti, kad Paulių perkėlė į kitą palatą. O aš Paulių bariau, kad netrukus priimsime į pusė grūdo klubą. Šelmis teisinosi: "Valgau, tikrai valgau". Jooo, dar prisimenu, kaip jis atrodė, tik tik prasidėjus gydymui.

Tautvile, manau, kad svarbiausia į chirurgijos centrą įeiti iki 19 val. O išeiti... tyliai tyliai... galima ir per priėmimo skyrių. Kartais durys būna užrakintos, bet kairėje pusėje yra mygtukas. Spust ir durys atsidaro. Very Happy
Manau, kad ortopedijos skyriaus slaugytojos iki 20 val. neišvarys iš palatos. O jei pasakys, kad lankymo valandos baigėsi - išeisite. Very Happy



O Edita tai vis dar į mane 'Jūs' kreipiasi, niekaip kitaip žiūriu jai nepavyksta Laughing
O aš tai rytoj vakarop jei suspėsiu, o jei ne tai tada sekmadienį jau tikrai važiuosiu Pauliaus lankyti. Reiks gal paprašyti, kad ir su Linute supažindintų Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Kv. 03,2007 8:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:

O Edita tai vis dar į mane 'Jūs' kreipiasi, niekaip kitaip žiūriu jai nepavyksta Laughing
O aš tai rytoj vakarop jei suspėsiu, o jei ne tai tada sekmadienį jau tikrai važiuosiu Pauliaus lankyti. Reiks gal paprašyti, kad ir su Linute supažindintų Wink


Šiuo metu Linutė yra onkohematologijos (jis yra kitapus gatvės) skyriuje, 304 palatoje. O šeštadienį turėtų daryti jai operaciją.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tautvilė



Prisijungė: 2007 04 04
Pranešimai: 472
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Kv. 03,2007 9:16 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linas_V rašo:
Tautvilė rašo:

O Edita tai vis dar į mane 'Jūs' kreipiasi, niekaip kitaip žiūriu jai nepavyksta Laughing
O aš tai rytoj vakarop jei suspėsiu, o jei ne tai tada sekmadienį jau tikrai važiuosiu Pauliaus lankyti. Reiks gal paprašyti, kad ir su Linute supažindintų Wink


Šiuo metu Linutė yra onkohematologijos (jis yra kitapus gatvės) skyriuje, 304 palatoje. O šeštadienį turėtų daryti jai operaciją.


Tai kadangi pasirodo rytoj man nieko neišeis, tai važiuosiu sekmadienį, tai turbūt reikės kitam kartui atidėti Confused
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tautvilė



Prisijungė: 2007 04 04
Pranešimai: 472
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Pen. 04,2007 7:50 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi šiandien vienas kitas mažas ligoniukas atsidūrė Santariškėse ir teko man būtinai ten nuvažiuoti, tai užsukau pas Paulių. Kažkaip liūdna truputį pasidarė, kai jis pasakė, kad visi vaikai ten atvažiuoja ir vėl išvažiuoja, o jis vienas visada lieka, kad atvažiavo kai žiema buvo ir išvažiuos irgi turbūt tik kai žiema bus.. Sad
Liūdnos nuotaikos išsisklaidė tyrinėjant Lino padovanotą tą kažkokį tai daiktą. Tokio tai dar tikrai nebuvau mačiusi. Toks truputėlį TURBO Surprised
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Pen. 04,2007 8:20 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tautvilė rašo:

Liūdnos nuotaikos išsisklaidė tyrinėjant Lino padovanotą tą kažkokį tai daiktą. Tokio tai dar tikrai nebuvau mačiusi. Toks truputėlį TURBO Surprised


Aha, Linas gerokai palepino Pauliuką. Very Happy
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Pen. 04,2007 8:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Edita rašo:

Aha, Linas gerokai palepino Pauliuką. Very Happy


Na ne iš blogos valios Rolling Eyes
Dabar bandau pažadą išpildyt, bet kol kas sunkiai sekasi Sad Bet viliuosi, kad pavyks! Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Pen. 04,2007 9:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linas_V rašo:

Na ne iš blogos valios Rolling Eyes


Neabejoju Very Happy Very Happy
O aš taip ir nespėsiu išpildyt pažado šią savaitę Sad
_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Kv. 10,2007 7:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvau šiandien pas Paulių. Mama išvažiavo namo ir grįš, jei teisingai supratau, po dviejų savaičių. Bet Paulius dabar turi palatos draugą, kurį šiandien paguldė, tai vis ne taip liūdna Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tautvilė



Prisijungė: 2007 04 04
Pranešimai: 472
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 05 Kv. 10,2007 9:10 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi buvau pažadėjusi pas jį antradienį nuvažiuoti, bet pačią ligos išguldė Evil or Very Mad Bet jam pažadėti žurnalai guli ir laukia, kol jau bus nuvežti ten, kur reikia, taip kad teks pasistengti greičiau formą atgauti Rolling Eyes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaikų istorijos Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Toliau
Puslapis 333

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005