Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Gydymo būdas paremtas organizmo šarminimu maistu ir judėjimu

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Gydymas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Kęstutis



Prisijungė: 2010 05 06
Pranešimai: 32
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 09 Pen. 14,2012 1:16 pm    Rašyti temą: Gydymo būdas paremtas organizmo šarminimu maistu ir judėjimu Atsakyti su citata

Negaliu pasakyti kiek toks metodas duoda naudos, bet yra ir pozityvių atsiliepimų ir mokslinių-loginių argumentų, kuriuos pabandysiu išdėstyti. Daugelis dietologų senokai rašo, kad organizmui geriau šiek tiek šarminė jo vidaus terpė, nei rūgštinė arba moksliškai kalbant, jei vandenilio jonų H+ jame yra mažiau nei OH-. Biochemijos klinikinių indikatorių terminais, jei jo pH yra žemiau 7, tai jis yra rūgštinis, o jei daugiau, tai šarminis. Pasirodo, kad valgant tam tikrus jį šarminančius produktus (netgi rūgštaus skonio) ir aktyviai sportuojant, keičiasi organizmo ph į didėjimo, t.y. šarmėjimo pusę. Bėgiojimo atveju normoje taip būna visada dėl plaučių didelės ventiliacijos - deguonies padidinto naudojimo.
Nustatyta, kad vėžinių ląstelių ph yra gerokai mažesnis nei 7, t.y. jos yra rūgštinės, todėl senokai buvo sugalvota bandyti organizmą šarminti. Internete yra paskelbta, kaip žmogus protingai naudojęs vien sodą, kuri šarmina, atsikratė metastazių. yra ir daugiau tokių istorijų, tačiau į jas žiūriu gan atsargiai ir pasižiūrėjau - KĄ APIE TOKIĄ PAPRASTĄ GYDYMOSI STRATEGIJĄ SAKO MOKSLAS? Taigi, aptikau vieną 2009 metų mokslininko bandžiusio tai tirti straipsnį
_________________
Pagarbiai - su Viltimi
Kęstutis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kęstutis



Prisijungė: 2010 05 06
Pranešimai: 32
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 09 Pen. 14,2012 1:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi, vienas solidžiausių pasaulio onkologų žurnalų Cancer research 2009 metų kovo 15 dieną paskelbė straipsnį BIKARBONATAI DIDINA auglio pH ir SLOPINA SPONTANIŠKAS METASTAZES ( anglų k.). http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2834485/pdf/nihms179466.pdf. Jame aprašomi eksperimentai ir stebėjimai Arizonos, Mičigano ir Floridos mokslo centruose (JAV) su pelėmis, kurių vienas maitino ir didokais sodos NaHCO3 tirpalo kiekiais, o kitas girdė vandeniu. Paaiškėjo, kad pelių su augliais (mokslininkai moka sukelti juos dirbtiniu būdu ir taip bando vaistus) ir girdytų sodos tirpalu įvairūs augliai žymiai silpniau ir rečiau išplito po organzimą, arba moksliškai kalbant - metastazavo (metastazės yra mirties preižastimi apie 80-90 proc.). Tai, eksperimentuose su krūties, prostatos ląstelėmis, nors ir nepaveikė pirminio auglio didėjimo spartos, bet suveikė slopinant metastazes, nors su melanomos B16 ląstelėmis tokio efekto nebuvo. Mokslininkai daro išvadą, kad organizmo nušarminimas, neleido reikštis apardančiam audinius baltymui - cathepsin B, kuris yra svarbus vėžio ląstelėms kolonizuojant tolimus audinius. Iš ties, svarbūs amerikiečių mokslininkų rezultatai, kurie turi būti patvirtinti klinikiniuose bandymuose su žmonėmis, kad toks gydymo būdas taptų oficialiai pripažintu.
Apie tą praardantį audinius baltymą rašo, kad jis yra net 1300 kartų aktyvesnis rūgščioje terpėje - prie ph 5,6 palyginus su normaliu, silpnai šarminiu žmogaus organizmo ph - 7,4. Dėl šios priežasties, tais piktybinio augimo atvejais, kai vėžys plinta panaudodamas, būtent, cathepsino B griaunamąją veiklą būtų protinga maistu bei judėjimu palaikyti organizmo terpę šarmingesne. Problema ir tame, kad ne visais atvejais vėžys įjungia ardymą per šį baltymą, nes yra dešimtys ir kitų ardančių baltymų, tačiau cathepsinas B, bene, vienas geriausiai žinomų ir dažnokai sutinkamų "nusikaltėlių".
_________________
Pagarbiai - su Viltimi
Kęstutis


Paskutinį kartą redagavo Kęstutis, 09 Št. 15,2012 9:35 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kęstutis



Prisijungė: 2010 05 06
Pranešimai: 32
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 09 Pen. 14,2012 2:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinoma, svarbu žinoti, kurie maisto produktai yra šarminantys organizmą, o kurie rūgštinantys. Internete skelbiama, kad organizmą stipriai šarmina figų vaisiai, sojų pupelės, razinos, morkos, datulės... http://www.alkaline-alkaline.com/ph_food_chart.html , http://homosanitus.blogas.lt/zmogaus-organizmo-rugsciu-sarmu-pusiausvyra-15.html
o rūgština - daugelis žuvų rūšių, mėsos produktai. Nesu didelis šios srities žinovas, todėl visais atvejais pasitarkite ir su gydančiu gydytoju ir su gydytoju dietologu, tačiau, atrodo, kad duoti susirgusiam vaikui sportuoti - važinėti dviračiu, žaisti su kamuoliu, bėgioti, kad gerai vėdintųsi plaučiai bei parinkti šarminančią mitybą gali suteikti rimtą šansą pasveikti. Iš karto aptikau ir mane dominančių dalykų - rašiau, kad spanguolės turi priešvėžinių medžiagų, todėl, tokios gydymą palaikančios taktikos požiūriu su spanguolėmis gal gerai būtų duoti razinų, datulių, morkų, kad nuimtų negatyvų rūgštinantį poveikį - tokia yra logika, kuri turi būti patikrinta eksperimentais.
_________________
Pagarbiai - su Viltimi
Kęstutis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kęstutis



Prisijungė: 2010 05 06
Pranešimai: 32
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 09 Pir. 17,2012 2:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pabandysiu paaiškinti, kokios problemos kyla renkantis tokią gydymo taktiką, paremtą organizmo šarminimu. Pirmiausia pastebėsiu, kad vakarų valstybėse JAV ir D.Britanijoje, kaip ir kitur per pastaruosius 40-50 metų nors ir šiek tiek padidėjo vaikų sergamumas vėžiu, tačiau gydymo rezultatai yra įspūdingi: jų bent 5 metų išgyvenamumas padidėjo nuo maždaug 30 net iki 80 proc. http://www.cancerresearchuk.org/cancer-info/cancerstats/childhoodcancer/survival/childhood-cancer-survival-statistics Taigi, vienu atveju iš penkių ir ten išgirstama bloga prognozė. Ką tokiu atveju, prašant Viešpaties paramos daryti? Šarlatanų ar asmenų įtikėjusių savo galiomis besistengiančių uždirbti iš žmonių nelaimių istorija žino pakankamai. Kita vertus, netradiciniai gydymo metodai atveria ir naujus mokslinių ieškojimų horizontus. Gydymo strategijų ir taktikų bei vaistų siūlyta, bandyta ir naudojama - miriadai. Mano nuomone apie susirgusio organizmo šarminimą verta pagalvot, būtent, itin blogos prognozės atveju - kaip bandymą radikaliai pakeisti organizmo būseną. Šarminimas geriamaja soda vėžio atveju aprašytas, o pozityvūs atsiliepimai ir iš Italijos gydytojo, parašiusio knygą ar išnaikinusio metastazes paciento.
Žymiai sudėtingesnės problemos kyla šarminant maisto produktais. Jei beveik sveikam žmogui toks eksperimentas proto ribose, kontroliuojant gydytojui visai suprantamas dalykas, tai sergančio piktybine liga atvejų iškyla daugybė problemų, kadangi vienos maisto medžiagos gali būti naudingos kovojant su liga, o kitos, priešingai - ją skatinti, arba ta pati maisto sudėtinė dalis gali būti reikalinga ne tik sveikom ląstelėms, bet ir vėžinėms. Taigi, pradėsiu nuo razinų. Rinktis dietoje jas ar krakmolingas bulves, kurių krakmolas verčiamas organizme į angliavandenius? Razinos organizmui tiekia, visų pirma, fruktozę ir mikroelementą kalį. Kalis gerai širdžiai, fruktozė - visoms ląstelėms. Medicininė literatūra apie vynuoges (ir razinas) yra šiek tiek prieštaringa: ir giriamas antioksidantinis antivėžinis poveikis ir rašoma, kad jis nėra pakankamas.
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2728696/ Tiesos, visgi, ieškoma klinikiniuose tyrimuose ir su šviežiomis vynuogėmis, ir su razinomis ir su vynuogių sėklų ekstraktu. Pradiniame ligos etape piktybinė ląstelė pasižymi dar suvokiamu mutacijų kiekiu, o vėlyvame -dešimteriopai didesniu, todėl antioksidacinis veikimas yra itin svarbus stabdant agresiją. pradžioje bei pageidautinas ligai progresvus. Svarbu, kad vynuogės - ypač raudonos turi ir mano minėtų augalinių pigmentų, pasižyminčių įvairiu antivėžiniu veikimu. Visgi, turint galvoje, kad vėžinės ląstelės yra gliukozės gautos ar iš bulvių krakmolo ar iš kitų vaisių angliavandenių "rijikės" perspektyvia gydymo taktika atrodytų arba papildomas gliuokozės transporto į ląsteles blokavimas arba jos panaudos ląstelės viduje represavimas mažamolekulinaiis junginiais - vaistais. Mokslininkai šia kryptimi intensyviai dirba vėl kilus susidomėjimui klasikine Nobelio premijos laureato Otto Warburg teorija apie kitokį gliukozės įsisavinimo pobūdį piktybinėje ląstelėje. Čia verta prisiminti, kad šarminimas plaučių hiperventiliacija intensyviai sportuojant turi tą privalumą, kad organizmas jam skirtą gliukozę sunaudoja energijai, o ne pasyviai atiduoda piktybinėms ląstelėms. Panaši pastaba tiktų ir kalbant apie datules ir figas. Pastarosios apie 4 kartus stipriau šarmina organizmą, nei vynuogės ir datulės, tačiau čia susiduriame su dar viena problema - ir figos ir datulės turi visgi, apčiuopiamą, vario koncentraciją, nors ir apie 15 kartų mažesnę, nei kepenys ar bent 60 kartų mažiau nei austrės. O varis yra laikomas dideliu auglių kraujagyslių tinklo plėtotoju: dėl šios priežasties paštetai ir kepenys maiste, kaip ir kakao-šokoladai ar grybai http://www.jbc.org/content/82/2/465.full.pdf yra didelis auglių kraujagyslių plėtros pagalbininkas. Yra bandymų onkologijoje ir su vario kiekio sumažinimu organizme vaistais, todėl ir dėl šių dalykų reikia tartis su gydytojais, kurie, vėlgi, dėl milžiniškų krūvių ir mokslinės literatūros kiekių susiduria kasdien su žymiai daugiau klausimų nei atsakymų. Man - teoretikui, ir pačiam būtų įdomu išgirsti iš praktikų - kas tikslingiau: ar ligos išsekintam kacheksiniam gestančiam organizmui gliukozės ir kalio lašelinė ar vaisų dieta? Taigi, organizmo šarminimas soda ir sportavimu yra žymiai mažiau problematiškas nei pvz. šarminančiais vaisias, tačiau ir sergantis žmogus turi gi kažką valgyti. Optimali onkologinių ligonių dieta yra vis dar nemenka mokslo problema, tačiau pastebėta, kad daugelis onkologinių ligonių pereina prie labiau vegetarinės nei mėsinės mitybos.
_________________
Pagarbiai - su Viltimi
Kęstutis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Liuda



Prisijungė: 2011 02 02
Pranešimai: 316
Miestas: Alytus

PranešimasParašytas: 01 Pir. 06,2014 5:15 pm    Rašyti temą: sarminimas Atsakyti su citata

Del sarminimo. Labai pritariu.
Gydymosi metu gaminome ir naudojome sarmini vandeni . PH- nuo 8 iki 12. Tikrai nepakenke. (Dabar tai aptingome)
Jei kas skaitote rusiskai, tai pasigooglinkite.
Mes tai uztikome ,rodos, Agulovo metodika. Rekomendacija paprasta- puse saukstelio sodos i silta(netgi karstoka-60 laipsn ) vandens stikline. Gerti ryte ir vakare po stikline. As irgi pradejau bandyti. Sakyciau-visai pakenciamas skonis. Dar sarmine vonia rekomenduoja. Pasakoja,-kad stebuklus daro.
Istisas paskaitas skaito. Tikrai itikinama. Dar pasakoja apie pilvo organu masaza-irgi verta susipazinti.
Nepamirskime, kad organizmo sarminimas pasitelkiamas pries Metadroksato lasinima. Reiskia-veikia.
Internete galima rasti visa sarminanciu maisto produktu sarasa. Bet vaiku pagal sarasa nepamaitinsi...
Kazkada bandziau sarminimo tardyti gydytoja, bet supratau, kad tai kas neitraukta i medicininius talmudus, tas yra neairodyta ir neaptarinejama.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Gydymas Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005