Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Ievutė
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
jolitaieva



Prisijungė: 2008 08 03
Pranešimai: 68

PranešimasParašytas: 04 Tr. 21,2010 2:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zvake degu, salia suklumpu, tyliai meldziu,
kad butum tikra , kad butum salia...
Angele mano, kai buna ilgu, kai buna baisu
tavo meiles viltim gyvenu.
Viltimi, kad esi, viltimi, kad linksma,
viltimi...
kad kazkas amzinybej augina tave...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jolitaieva



Prisijungė: 2008 08 03
Pranešimai: 68

PranešimasParašytas: 04 Tr. 21,2010 2:26 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ANGELE MANO kaip man truksta TAVES.neina rasyt nieko tik asaros bega per skruostus ....
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 04 Tr. 21,2010 6:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata


Žinau , kad niekuo , negalime padėti , tiesiog esame šalia...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jolitaieva



Prisijungė: 2008 08 03
Pranešimai: 68

PranešimasParašytas: 08 Antr. 31,2010 7:12 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vis aplankau tavo skireli cia.seses dvi isvyko i kauna mokintis paliko man maza Tinute daboti begalo judrus suniukas nes zinau kaip tu dziaugtumeis o kaip man truksta taves o kaip as pasilgau kaip noreciau paliesti tavo svelnias rankutes isbuciuoti tavo luputes o kaip visa to noreciau Sad Sad Sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jolitaieva



Prisijungė: 2008 08 03
Pranešimai: 68

PranešimasParašytas: 09 Št. 04,2010 10:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

turbut kekviena mama rugsejo 1aja pagalvojo kelinta klase butu zenges mano angeliukas,taip pat ir mano mintys tokios pacios buvo tik kad ta ryta mamos vede vaikucius i mokykla su puokste geliu o as su ta puokste tik dar zvakute rankoi laikydama i kapelius juk butum jau zengus 2aja klase.neina dar pabekti nuo minciu apie TAVE MANO ANGELELI visada kekviena minute TU pas mane mintyse.turbut dievas pateike dar viena isbandyma tik kad pas kaimyne sena zmogu nedora anuke pamete ta zodzio prasme savo mergaite kurei 6 metukai<,o ANGELELI mano isejai mane palikdama 6 metuku.> ateidavo visa vasara pas mane o sendien pasake MAMA ar galiu pas tave miegoti.Ant tiek sunku pasidare kad apsikabinusi pravirkau nesavo balsu.labai ilgiuosi TAVES
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Regi



Prisijungė: 2010 07 23
Pranešimai: 51

PranešimasParašytas: 09 Sk. 05,2010 1:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela Jolita, priglauskite tą mergytę, nes atsitiktinai Dievo pasaulyje nieko nebūna, mes nežinome, kaip Angelėliai mus aplanko, o čia tiek sutapimų... Jūsų meilės ir širdies gerumo užtektų ir tūkstančiui vaikučių. O skausmas dėl dukrytės atbuks ir taps tik maudžiantis, o ne sielą plėšiantis tik po kokios 30 metų - prieš tiek metų mirė mano sesutė, bet aš prisimenu kiekvieną TOS dienos minutę...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rima



Prisijungė: 2010 08 03
Pranešimai: 275
Miestas: utena

PranešimasParašytas: 09 Št. 25,2010 2:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela Jolita , kur Jus , kaip sekasi , parasykite apie save ,mums visoms tikrai lengviau viska isgyventi ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jolitaieva



Prisijungė: 2008 08 03
Pranešimai: 68

PranešimasParašytas: 09 Antr. 28,2010 2:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas Rima labai puikei pamenu Jus nes mes taip pat gulejom su IEVUTE gretimoje palatoje kai uzgeso DAINOROS sirdele.taip sunku visom labai ir as manau kad tas skausmas nepraeis o laukimas isliks nes lauki ir vis ziuri i duris kaip jos prasiveria o gal grys?daug isbandimu teko isgyventi nes vyresnei dukrytei krutine operavo buvo augliukas bet visa laime nepiktybinis o dabar dar vyriausia dykte susirgo bronhine astma tai ant tiek sunku kad pagalvojus nebeistversiu Crying or Very sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rima



Prisijungė: 2010 08 03
Pranešimai: 275
Miestas: utena

PranešimasParašytas: 09 Antr. 28,2010 3:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Leiskite man Jus prisiminti ...Jus gulejote gretimoje palatoje , Jusu dukryte prastai jautesi po trnsplantacijos , veme , viduriavo , nieko nevalge , bet praejus kazkuriam laikui , viskas pamazu tvarkesi . Jus tada pasakojote ,jog kaime gyvenate , dar kelis vaikus turite . Jus nedidelio ugio , juodais plaukais ?
Mieloji , tik laikykis , juk Tu taip esi reikalinga savo vaikuciams . Kam gi is musu lengva ? Mano antram sunui 18 , jam irgi problemos su sirdies voztuvu , kurios yra nepataisomos , jei liga progresuos teks operuoti , keisti voztuva .
STIPRYBES rasyk man i Lino foruma , labai lauksiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rima



Prisijungė: 2010 08 03
Pranešimai: 275
Miestas: utena

PranešimasParašytas: 09 Antr. 28,2010 6:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Malonu Jus prisiminti , tik gaila , kad Ievutes man neteko pamatyti , nes tame poskiryje tokia jau tvarka . Laikykis . Jolita . nepaluzk . brangioji . Kaip noreciau su tavim susitikti ... Ar Tu dalyvauji susitikimuose po Angelo sparnu ? Ar buvai siais metais Draugu saloje ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jolitaieva



Prisijungė: 2008 08 03
Pranešimai: 68

PranešimasParašytas: 11 Antr. 02,2010 3:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano miela dukryte'cia Tavo mazajam forumuke vis paskaitau ir cia vis Tave aplankau tik niekad neduoda man mintis kiek dar liko kelio nueiti pas TAVE nes laukimas ir beprotiskas ilgesys mane zlugdo vis laukiu ir laukiu TAVES bet kasdien po viena zinksneli as einu link TAVRS ir sa tikiu ir zinau kad ateis ta diena kada vel busim kartu tik vot klausimas KADA ir kiek dar LAUKTI Question
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jolitaieva



Prisijungė: 2008 08 03
Pranešimai: 68

PranešimasParašytas: 12 Kv. 02,2010 5:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gruodzio 8 bus du metai kaip mano saulyte palikai mus.neina patiketi kaip laikas bega ir vis galvoju kokia jau butumei didele o vizgi gruodzio 30 jau tau gutu buve8 metukai o ilgesys ir skausmas vis sunkesnis ir skaudesnis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
VAIDA



Prisijungė: 2007 10 26
Pranešimai: 267
Miestas: Rietavas

PranešimasParašytas: 12 Št. 04,2010 11:07 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas saule, dažnai jus prisimenam. Gausi bart, kad buvai Rietave ir pas mus neužsukai Twisted Evil . Tavo parašytas tel. nr. turbūt ne toks, nes kelios dienos bandau prisiskambint, tai kai atsiliepia sako, kad tokios Jolitos čia nėra Embarassed
Linkėjimai visai tavo gražiajai šeimynėlei, suprantu, kad artėja prisiminimų ir ilgesio dienelės Confused
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rima



Prisijungė: 2010 08 03
Pranešimai: 275
Miestas: utena

PranešimasParašytas: 12 Št. 04,2010 11:32 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas , Jolita , ir as tau neprisiskambinau . Jei gali , patikslink savo tel. nr..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ziuzia



Prisijungė: 2005 01 04
Pranešimai: 354
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 12 Pir. 06,2010 3:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš tau neprisikambinu, Jolitukai Sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Puslapis 47

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005