Pagrindinis puslapis Labdaros ir paramos fondo "Rugutė" forumas

 
 DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Julija
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Toliau
 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Edita



Prisijungė: 2005 01 03
Pranešimai: 1635
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Antr. 26,2010 9:53 pm    Rašyti temą: Julija Atsakyti su citata

Mielieji,

Žinodama, kokią beribę meilę dalinate ligoniukams ir tikėdama, kad jos užteks visiems, šiandien noriu Jus supažindinti su dar viena Kapitone, keliaujančia per ligą.

Tai – keturiolikmetė Julija. Pažintis su ja prasidėjo nuo prieš šv. Kalėdas gauto laiško, kuriame buvo išsakyta jos didžiausia svajonė - turėti biglio veislės šuniuką. Perskaitę laišką, Nykštukai suprato, kad „Kalėdinės kelionės“ metu nepavyks išpildyti šio troškimo ir Juliją teks aplankyti tik praėjus šventėms, tačiau aktyviai kibo į bigliuko paieškas.

Kartais pagalvoju, kad keista ir paradoksalu tai, jog gyvenimas, atėmęs teisę mylėti savo vaiką, padovanojo draugystę su išties ypatingais Draugais. Būtent tokia yra Julija – protinga, spinduliuojanti begalinę šilumą mergaitė. Mane labai žavi jos sugebėjimas visiškai atvirai kalbėti apie ligą, apie požiūrį į ją ir tai, ką suprato apie svarbiausius gyvenime dalykus tada, kai susirgo. Neseniai Julija pradėjo rašyti savo dienoraštį, kurį galite tyliai paskaityti visi – jame mergaitė dalijasi savo mintimis ir tuo, kuo ji gyvena.

Tikiu, kad jau visai netrukus Julija pati prisijungs prie forumo ir Jums visiems parašys. Taigi, mieli forumo skaitytojai, imkit už rankų naująją Rugučiukę ir visi kartu padėkim „pačiame svarbiausiame konkurse“ Julijai „laimėti pagrindinį prizą – gyvenimą...“

Su meile,
Edita

_________________
„Mes randame gyvenime tai, ką patys jam suteikiame.“ R. V. Emersonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Tautvilė



Prisijungė: 2007 04 04
Pranešimai: 472
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Antr. 26,2010 10:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Julija,

Būtinai tvirtai imame Tave už rankų ir tikiu, kad kartu žingsnelis po žingsnelio eisime pagrindinio prizo laimėjimo link Smile

Iš tiesų, Edita tiek daug pasakoja apie pažintį su Tavimi, kad kartais man pradeda atrodyti, kad virtualiai Tave jau pažįstu Wink O į Tavo dienoraštį, nors jau visą perskaičiau, pati nepajuntu kaip užsuku kasdien – ten taip jauku ir šilta, kad be galo gera skaityti ten parašytas mintis dar ir dar kartą.

Tikiuosi, kad čia surasi naujų draugų ir ateis diena, kai turėsiu galimybę su Tavimi susipažinti ne tik čia, bet ir realybėje Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lina (iš toli)



Prisijungė: 2007 01 21
Pranešimai: 706

PranešimasParašytas: 01 Antr. 26,2010 10:50 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Julija - ir aš imu Tave už rankos ir labai noriu draugauti. Esu sužavėta Tavaisiais pasakojimais, Tavo nuoširdumu, šiluma, gerumu. Labai viliuosi, kad kurią nors dieną ir mes su Tautvile galėsim Tave aplankyti ir kartu išgerti arbatos su sausainiu Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aaggnnee



Prisijungė: 2008 09 17
Pranešimai: 156
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 8:54 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas Julija Very Happy Kai ziurejau nykstuku keliones nuotraukas, taip ir pagalvojau - kokia grazi miela mergaite, kaip noreciau susipazinti Smile Tad tariu labas - as esu Agne Embarassed Razz
Bet nerandu kur galeciau perskaityti tavo dienorasti Rolling Eyes Gal pasufleruosi man?
_________________
Gėris slypi kažkur mumyse ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
julija



Prisijungė: 2008 03 04
Pranešimai: 402

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 9:28 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas,mums su Justina jau teko vasara susipažinti su mano bendravarde Julija.
Ištiesų labai šauni mergaitė kaip ir jos mama Very Happy Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sagne



Prisijungė: 2008 05 12
Pranešimai: 701
Miestas: Elektrėnai

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 9:33 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas, Julija,

ir aš prisijungiu prie Tavo palaikymo komandos - draugų rato Smile Perskaičiau tavo dienoraštį ir esu sužavėta tavo minčių šviesumu, geru humoro jausmu, optimizmu Smile O pabaiga - visada tokia įdomi, nuotaikinga ir dažnai verčianti susimąstyti Smile

Gerai suprantu tą džiaugsmą atsiradus tavo namuose šuniukui Smile nes ir man kai buvo liūdna, draugai padovanojo šuniuką, todėl galiu drąsiai sakyti, kad šuo - tai nuostabus, linksmas, padūkėlis ir mokantis net paguosti draugas Smile Bent jau ašaras puikiai nulaižo savo švelniu dideliu liežuviu, ar ne? Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
jurgelis



Prisijungė: 2008 04 13
Pranešimai: 1177

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 9:35 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Julija Very Happy Mes taip pat norime draugauti Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
ingrida



Prisijungė: 2005 01 08
Pranešimai: 348
Miestas: Panevezys

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 11:46 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš tvirtai tvirčiausiai spausiu kumštukus už tavo pergalę.
Skaičiau Nykštukų pasakojimą apie viešnagę pas tave, kai atvežė Bilį ir pamaniau- kodėl tavęs iki šiol nebuvo šioje šaunioje rugučiukų komandoje?!! Nuo šiol BŪK Smile
P.S. Ačiū pasidalintu dienoraščiu.Šauniai rašai.Netikėtai brandžiai pagal savo amžių.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Tautvilė



Prisijungė: 2007 04 04
Pranešimai: 472
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 12:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aaggnnee rašo:
Labas rytas Julija Very Happy Kai ziurejau nykstuku keliones nuotraukas, taip ir pagalvojau - kokia grazi miela mergaite, kaip noreciau susipazinti Smile Tad tariu labas - as esu Agne Embarassed Razz
Bet nerandu kur galeciau perskaityti tavo dienorasti Rolling Eyes Gal pasufleruosi man?



Agne,

Julijos dienoraštį galite rasti Editos tekste užvedus pelę ir paspaudus ant žodelio "dienoraštį" (jis išryškintas mėlyna spalva) Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aaggnnee



Prisijungė: 2008 09 17
Pranešimai: 156
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 12:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[quote="Tautvilė

Agne,

Julijos dienoraštį galite rasti Editos tekste užvedus pelę ir paspaudus ant žodelio "dienoraštį" (jis išryškintas mėlyna spalva) Smile[/quote]

Taip ir maniau kad kazka praziopsojau Embarassed
Aciu Tautvile!

Perskaiciau, labai laukiu nauju irasu!!! Laughing
_________________
Gėris slypi kažkur mumyse ...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Tr. 27,2010 1:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Julija! Aš esu Nykštukas Linas. Aš irgi noriu su Tavim draugauti. Dar noriu susipažinti ir su Biliu Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
JulijaR



Prisijungė: 2010 01 27
Pranešimai: 125
Miestas: Naujoji Akmenė

PranešimasParašytas: 01 Kv. 28,2010 11:01 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki visi! Smile Labai dėkoju už palaikymą ir visiems spaudžiu ranką Very Happy Stengsiuosi kuo dažniau ir kuo įdomiau pildyti savo dienoraštį, bei pasidalinti savo įspūdžiais su jumis... Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Linas_V



Prisijungė: 2007 02 12
Pranešimai: 850
Miestas: Vilnius

PranešimasParašytas: 01 Kv. 28,2010 11:03 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas, Julija. Smagu, kad prisijungei Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
agweta



Prisijungė: 2008 07 06
Pranešimai: 1403

PranešimasParašytas: 01 Kv. 28,2010 10:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikute Wink skubam ir mes i tavo palaikymo komanda Smile tu tik rasyk nes tik tu gali mus pradziuginti graziais pasakojimais Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
gloriagnius



Prisijungė: 2009 10 26
Pranešimai: 1546

PranešimasParašytas: 01 Pen. 29,2010 8:54 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaviuosi . Tu rasai taip lengvai ir sklandziai,tarsi viskas vyktu ne su tavimi.Lyg ne tu sirgtum,o tik aprasinetum kazkieno istorija.Jauciu- labai stipria asmenybe.Ir dar zinau,kad tu parasysi knyga,na o tavo dienorastis pasitarnaus - kaip juodrastis.Pazadek,kad knyga bus su laiminga pabaiga ir optimizmo gaidele.Na ,o as jau stoju ,ne tik i tavo palaikymo komanda,bet ir i eile knygai isigyti. P.S.(Pradedu taupyti pinigus).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Angeliukai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Toliau
Puslapis 139

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005